تفاوت هایی بین خرید اینترنتی و خرید عادی وجود دارد. یکی از این موارد این است که شما کارشناس فروش را نمی بینید تا سوالات خود را بتوانید مطرح کنید. اما نگران نباشید تیم نهرین برای شما این امکان را فراهم کرده است تا جواب سوالات خود را بیابید .

فروشگاه حضوری دارید؟

خیر متاسفانه در حال حاضر فروشگاه حضوری نداریم.

هزینه ی ارسال پست به عهدی چه کسی هست ؟

هزینه ی ارسال محصولات را شرکت پرداخت می کند.

چگونه میتوانم سفارشم رو مرجوع کنم با توجه به اینکه شرایط ارجاع کالا را کامل مطالعه کردم؟

در صورت مطالعه ی شرایط ارجاع کالا به نشانی زیر می توانید کالا را پست کرده و هزینه ی ارسال هم به عهده ی شرکت می باشد.

 توجه:
با احترام به منظور ارزش نهادن به مشتریان گرامی، پس از ارسال کفش توسط شما به آدرس شرکت،  هزینه‌ی ارسالی پرداخت شده‌ی توسط مشتری از طرف شرکت  بازگردانده می‌شود. در صورت عدم پیگیری یا عدم درخواست شما از پشتیبانی شرکت بعد از گذشت یک ماه از بازگشت دادن سفارش، به این صورت برداشت خواهد شد که هزینه‌ی بازگشت را درخواست نکرده‌اید و از شرکت طلبی ندارید.

نشانی: تهران، خیابان وزرا، خیابان بیست و سوم، پلاک ۹ واحد ۱۵

 کد پستی:۱۵۱۳۹۴۴۷۳۸

محصولی که سفارش دادم کی به دستم می رسه ؟

ارسال محموله های مشتری توسط پست انجام می شود که حدود 2 الی 3 روز کاری برای شهر تهران و برای شهرستان ها 3 الی 4 روز کاری فرایند ارسال محصول طول می کشد.

اگر از خرید خود منصرف شدم ، چه کار کنم ؟

الف ) درصورتی که محموله به دست مشتری نرسیده باشد : در اسرع وقت با تلفن ( تلفن: ۰۹۰۲۲۰۰۵۱۵۷ ) یا پشتیبانی سایت نهرین تماس حاصل فرمایید.

ب) درصورتی که محموله به دست مشتری رسیده باشد : شرایط ارجاع کالا را مطالعه فرمایید.

اگر سایز کفش برایم مناسب نباشد ، چه کار کنم ؟

درخواست تعویض سایز تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که کفش تنها تست شده و در وضعیت اولیه و نو باشد، و هیچگونه آثاری مانند لکه، رنگ پریدگی و پارگی روی کفش مشاهده نشود. همچنین برچسب و مارک روی کفش از آن جدا نشده باشد.

فرایند ثبت ، پردازش و ارسال محصول به چه صورت است ؟

کفش نهرین در 7 روز هفته به صورت  24  ساعته امکان ثبت سفارش را برای مشتری فراهم کرده است. همچنین از ساعت 8 تا 18 بعد از ظهر امکان پاسخ گویی به سوالات مشتریان و پیگیری سفارشات را دارد.

 

1) ثبت سفارش توسط مشتری .

2) ارسال پیامک جهت تایید سفارش.

3) ارسال محموله به پست توسط شرکت.

4) پیگیری فرایند ارسال محموله با استفاده از کد 24 رقمی

 

نکات تکمیلی :

  • در صورتی که سفارش شما قبل از ساعت 12 ظهر در سیستم ثبت شده باشد در همان روز به پست ارسال می شود در غیر این صورت محموله فردای ان به پست منتقل می شود.
  • ارسال محموله های مشتری توسط پست انجام می شود که حدود 2 الی 3 روز کاری برای شهر تهران و برای شهرستان ها 3 الی 4 روز کاری فرایند ارسال محصول طول می کشد
  • با کارشناسان واحد فروش تماس گرفته و کد ۲۴ رقمی خود را دریافت کنید. سپس برای پیگیری ارسال محموله خود از لینک زیر اقدام کنید.

لینک پیگیری:

پیگیری محموله‌ی پستی

روزهای کاری اداره ی پست :

  • اداره پست از ساعت 8 تا 14.30 در روز های شنبه تا چهارشنبه و 8 تا 13.30 در روزهای پنجشنبه، غیر از روز های تعطیل اقدام به قبول مرسوله می کند.
  • روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در کشور است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

در صورتیکه سوال خود را نیافتید، میتوانید از طریق فضای مجازی و هم چنین تلفن گویا ، آنها را مطرح نمایید.

تلفن: ۰۹۰۲۲۰۰۵۱۵۷

Navigation
Close

سبد من

Close

سبد خرید

اخرین مشاهده

Close
Close

Close

دسته بندی